Müügitingimused - Fanni Banni

Veebipoe www.fannibanni.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Tiim OÜ (registrikoodiga 12154748) asukohaga Harjumaa, Tallinn, Sihi 117-2.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad ja teave kauba kohta on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad e-poes on eurodes ja muus valuutas tasumine ei ole võimalik. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb soovitud tooted ostukorvi lisada. Tellimuse vormistamiseks palume Ostjal täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toote/toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvame ekraanile tasu suuruse, mille saab tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay), kasutades valuutat euro. Pangalingiga tasumisel tuleb panga lehel kindlasti vajutada nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Maksekeskuse arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitame sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul Ostjale vastava teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaubad toimetab kohale Omniva.

Kaupade transport on võimalik kõikjal Eesti piires. Kaup toimetatakse Ostjani hiljemalt 14 päeva jooksul pärast kauba eest tasumist. Pakk saabub tellimuse kinnitamisel Ostja poolt valitud pakiautomaadi asukohta. Ostjale saadetakse paki saabumise kohta SMS-sõnum ja e-kiri uksekoodiga, mille alusel kauba pakiautomaadist kätte saab.

Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Väljatoodud kauba kohaletoimetamise hinnad kehtivad üksnes Eesti Vabariigi piires.

Reeglina jõuab kaup kohale 3-7 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust. Kui soovite oma tellimuse käigu kohta infot, siis palume kirjutada fannibanni@fannibanni.ee või helistada +372 5800 8380.

Jätame endale õiguse erandlikel juhtudel kauba kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Võimalus on tulla kaubale ka ise järele. Kaubale saab järgi tulla eelneva kokkuleppe alusel müüjaga Tallinnasse, Nõmme linnaossa.  Ise järgi tulemiseks palume kirjutada fannibanni@fannibanni.ee, Fanni Banni Facebooki või Instagrami sõnumitesse või helistada +372 5800 8380.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Veebipood jätab endale õiguse rikutud kaupa mitte tagasi osta.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile fannibanni[ät]fannibanni.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Veebipood tagastab Ostjale lepingust taganemisel kauba eest tasutud summa esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemisest alates Ostja poolt osutatud pangaarvele (kaup peab olema tagastatud või Ostja peab tõendama, et tagastatav kaup on teele pandud). Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.